img

Şirketler

İnsanlar tarih boyunca birlikte büyük işlere imza atmış, topluluklar ve medeniyetler birliktelikten meydana gelmiştir. Biz de HGGS ailesi olarak şirketleri yapılacak eğitim ve denetim programlarına dahil edip marka değeri oluşturarak ve tüm katılım gösteren şirketleri tek çatı altında toplayan bir yapı ile iç ve dış pazarda güç birliği oluşturmayı hedefliyoruz. Bünyemizdeki deneyimli çalışanları ile HGGS bir Hatay kuruluşudur. Hatay'ı Hatay yapan değerleride koruyarak bu gücü gün geçtikçe büyütmeyi hedefliyoruz.


"Bir Hatay Markası"  amblemi taşıyarak ürünlerinizi pazarda daha etkin şekilde hedef kitleye taşıyabilrisiniz.

Neden Katılmalıyım?

*Sertifika sizi diğer ürünlerden ayıran bir seri numarası verir. Bu seri numara üretim durumunuz hakkında bilgi verir. Sadece koşulları sağlayan şirketler sertifika alabilir. Bu da sizi diğer firmalardan ayıran belirleyici özellik olur.

*Sertifikada; üretim aşamalarını doğru yapmak, doğru ambalajlamak, sağlık korumak ve kolay ulaştırma gibi konuların hepsinde yeterlilik olması gerekir.

*Sertifikalı firmalar sürekli denetlenir ve eğtimleri verilir. Tüm aşamalarda gerekli destekler ile üretilen ürünlerin kalitesi korunur.

*Programın tüm detayları için iletişim formundan randevu talep edebilirsiniz.

 

Markanın sertifikasının olup omadığını sorgulamak için > SORGULA yada,
yada tarayıcıya https://sertifika.hggs.org/ yazarak ulaşabiliriz.