Öncelike bizimle iletişime geçip fikirlerinizi paylaşırsanız, fikirler doğrultusunda gerekli analizler gerçekleştirilerek sizlere ve toplumumuza sağlayacağı kazanımları değerlendiririz. Bu çerçeve de bir yol haritası çizerek sizleri destekleyebiliriz.

Firmamızın amacı topluma güvenilir gıda, sağlıklı ürünler ve sağlıklı gelecek sunmaktır. 

Sizler de bulunan ürünler gerekli analiz ve testler sonucunda uygun şartları sağlarsa iletişime geçerek yapılacak olan görüşmeler sonrası ürünlerinizde bizim logomuz olan "Bir Hatay Markası" nı kullananbilirsiniz.

 

Ürünlerinizin ya da ihtiyaçlarınızın firmamız gerekli şartlarına uygun olması halinde sizlerle çalışabiliriz. 

Daha fazla bilgi alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman ekiplerle iletişime geçerek sizin ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda yönlendirme sağlanmak üzere danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Öncelikle piyasaya sürülecek ürünün ihtiyaca uygun olduğunu belirlemeniz gerekmektedir. Doğru müşteri, doğru ürün kanalıyla piyasaya sunulmalıdır. Ürünler müşteri odaklı olmalıdır. Ürünün ne olduğu, ne için alınması gerektiğini ve ne fayda sağladığını belirtmelisiniz.

 

Hatay ili oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahip olup; zamanında, piyasa değerinde alınan doğru hammadde ile kaliteden ödün vermeden, standartlara uygun üretilen ürünler karınızı yükseltirken maliyetinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır.